"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: piątek, 24 maja 2024 r.
Imieniny: Joanny, Zdenka, Zuzanny

Diecezjalna Pielgrzymka Ministrantów

12 październik 2012
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW sobotę, 6 października odbyła się III Diecezjalna Pielgrzymka Służby Liturgicznej „Wiara dodaje skrzydeł”

Ministranci z całej diecezji zostali zaproszeni do Drohiczyna. Pielgrzymka zgromadziła ok. 300 ministrantów i osób śpiewających w scholach. Spotkanie rozpoczęło się o godz. 10.00 w kościele s. Benedyktynek. Ministranci uczestniczyli w Eucharystii, której przewodniczył Rektor WSD ks. prof. dr Tadeusz Syczewski.

W czasie pielgrzymki zostały  wręczone Dyplomy LSO Diecezji Drohiczyńskiej ministrantom, którzy wyróżniają się największą gorliwością i zaangażowaniem. Z naszej parafii wyróżnienie otrzymał Mateusz Sienkiewicz.

Po spotkaniu modlitewnym uczestnicy pielgrzymki przenieśli się do Zespołu Szkół w Drohiczynie, gdzie rozegrali turniej piłki halowej.

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011