"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 26 luty 2024 r.
Imieniny: Bogumiła, Eweliny, Mirosława

Młodzież z Hajnówki na Forum Młodych w Łowiczu

23 kwiecień 2012
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce19 kwietnia odbyło się Forum Młodych w Łowiczu. W wydarzeniu tym uczestniczył hajnowski Zespół ,,Śpiewajmy Panu’’, wraz z młodzieżą z Białegostoku, Mławy i Ostrołęki.

Uroczystość miała na celu uczczenie pamięci 150-tej rocznicy urodzin i chrztu błogosławionej Bolesławy Lament- założycielki Zgromadzenia Sióstr Misjonarek Świętej Rodziny.

Podczas Forum, młodzież mogła obejrzeć ciekawy spektakl poświęcony bł. Bolesławie, wysłuchać jej biografii i wykładu teologa Andrzeja Wronki. Centrum uroczystości stanowiła Eucharystia, podczas której śpiewał nasz parafialny zespół.

Na koniec dnia zorganizowano grilla i zawody sportowe w siatkówce, w których rywalizowały ze sobą miasta uczestniczące w spotkaniu. Oczywiście, drużyna z Hajnówki wygrała. Później trzeba było się pożegnać i udać w podróż powrotną.

Chociaż wróciliśmy zmęczeni, to byliśmy zadowoleni z udanej wyprawy.

Monika Sawicka i Monika Sawko

Galeria

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011