"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: czwartek, 20 czerwca 2024 r.
Imieniny: Bogny, Rafaeli, Rafała

Ferie na wesoło czyli Warsztaty Muzyczne

2 luty 2012
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówcePodczas ferii zimowych od 30 stycznia do 1 lutego 2012 r. w naszej parafii odbyły się warsztaty muzyczne w ramach projektu „Ferie na wesoło”.

Młodzież z Hajnówki, Bielska Podlaskiego i Osmoli doskonaliła swoje umiejętności pod przewodnictwem Pana Karola Szmuksty z Białegostoku i Zbigniewa Budzyńskiego. Codziennie o godzinie 10.00 gromadziliśmy się w pomieszczeniach świetlicy „Promyk Dnia”. W tym czasie poznaliśmy wiele wskazówek dotyczących emisji głosu i uczyliśmy się piosenek religijnych. Zarówno Pan Karol jak i my byliśmy bardzo zdziwieni, gdyż śpiew w takim gronie bardzo dobrze nam wychodził. W ramach przerwy zostaliśmy poczęstowani pysznym obiadem. Punktem kulminacyjnym naszych warsztatów był wyjazd do teatru muzycznego „Buffo” w Warszawie. Mieliśmy przyjemność zobaczyć wiele sławnych gwiazd zarówno występujących na scenie, jak i przechadzających się przed spektaklem (np. Nataszę Urbańską z Januszem Józefowiczem). Wszyscy widzowie byli bardzo zadowoleni z przedstawienia, nagradzając aktorów sowitymi oklaskami.
Podsumowując, warsztaty muzyczne, które odbyły się w ostatnich dniach można z całą pewnością uznać za udane. Mamy nadzieję, że w przyszłym roku, a nawet wcześniej uda nam się zorganizować kolejne spotkania pod nadzorem Pana Karola, Zbigniewa Budzyńskiego i siostry Gabrieli. Na pewno zapamiętamy na długo te wspólnie spędzone chwile i ze zniecierpliwieniem czekamy na kolejną dawkę wrażeń.
 
                                                                                                                Angelina Gryniewicz
                                                                                                                Monika Sawicka

                                                                                   Galeria
 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011