"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: poniedziałek, 4 grudnia 2023 r.
Imieniny: Barbary, Hieronima, Krystiana

Poświęcony opłatek w każdej katatolickiej rodzinie

11 grudzień 2011
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w HajnówceW I Niedzielę Adwentu na Sumie zostały poświęcone opłatki, które przed Uroczystością Bożego Narodzenia będą roznoszone do katolickich domów w naszej Parafii.
  • W I Niedzielę Adwentu na Sumie o godz. 1000 zostały poświęcone opłatki, które przed Uroczystością Bożego Narodzenia, a ściślej przed Wigilią będą roznoszone do katolickich domów w Parafii.
  • Przypominamy, że ofiary przy tej okazji składane nie są zapłatą za opłatek, ale są przeznaczone na fundusz organistowski, z którego Parafia wypłaca co miesiąc pensję dla siostry organistki.
  • Jeśli z różnych przyczyn ktoś nie otrzyma opłatków lub potrzebuje ich już teraz (np. chce wysłać opłatek bliskim za granicę), może je nabyć w Kancelarii Parafialnej na plebanii lub w zakrystii.
  • Zwracamy się z serdeczną prośbą do tych wszystkich parafian, którzy roznosili opłatki w ubiegłych latach, aby i w tym roku pomogli w tym, jakże ważnym zadaniu.
  • Jeszcze jest wiele ulic lub dzielnic z Hajnówki, z których nikt nie zgłosił się, aby roznieść opłatki - prosimy, aby pomóc w roznoszeniu opłatków.
  • Serdeczny Bóg zapłać za pomoc tym wszystkim, którzy już roznieśli poświęcone opłatki do naszych katolickich rodzin, a także wszystkich którzy złożyli z tej racji swoje ofiary na Fundsz Organistowski.
do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011