"Niech nasza droga będzie wspólna. Niech nasza modlitwa będzie pokorna. Niech nasza miłość będzie potężna. Niech nasza nadzieja będzie większa od wszystkiego, co się tej nadziei może sprzeciwiać."
Jan Paweł II
Dzisiaj jest: sobota, 2 grudnia 2023 r.
Imieniny: Balbiny, Ksawerego, Pauliny

Bal andrzejkowy

26 listopad 2011
Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce26 listopada w Świetlicy Środowiskowej „Promyk dnia” odbył się bal andrzejkowy dla dzieci.

Salki parafialne zostały przystrojone i o godz. 11.00 muzyka zaczęła grać. Pierwsze dzieci pojawiły się sporo wcześniej, mimo iż tego dnia była sobota (dzień wolny od szkoły, gdy można dłużej pospać). Kto by jednak spał, gdy przed nami świetna zabawa;). Wolontariusze i młodzież KSM zorganizowali dzieciom liczne konkursy z wartościowymi nagrodami. Konkursy sprawdzały zdolności taneczne i sportowe, ale także były bardziej ekstremalne, jak np. wypicie soku z cytryny. (mimo, że sok był kwaśny – organizatorzy nie zauważyli ani jednej kwaśnej miny;). Uczestnicy zabawy cieszyli się z wielu nagród: plecaków, puzzli, pięknych zabawek i słodyczy. Na balu nie mogło zabraknąć także przekąsek i napojów.

Dzisiaj wszyscy bawili się świetnie, a już od jutra - Adwent

                                                                                   Galeria

 

do góry
Copyright © Parafia Podwyższenia Krzyża Świętego w Hajnówce 2011